Це стосується і випадків, коли безкоштовні консультації пояснюють необхідністю постійного застосування знань на практиці. Проект ЮРИСТИ.ua покликаний допомагати громадянам України у вирішенні складних правових питань. Консультація юриста або адвоката виконується професіоналом, який підбирається в залежності від ситуації, що виникла і є фахівцем у певній галузі права. На даному порталі є можливість задати питання юристу на безкоштовній основі за законодавством України.

юридична консультація онлайн безкоштовно

У той же час, усна безкоштовна консультація триває, як правило, не більше години. Це ще один зручний спосіб допомоги клієнтам. Звичайно, мова йде не про повну безоплатну правову допомогу. Консультація юриста допоможе знайти відповіді на всі проблемні питання і розібратися, які саме юридична допомога послуги вам потрібні. Замовте безкоштовні консультації юристів в Києві і Україні, зрозумійте, що вам потрібно і після цього можете звертатися до конкретного юриста за певними платними послугами. Пакет юридичних послуг, який стане в нагоді приватним підприємцям без штатного юриста.

Якщо зараховується педагогічний стаж, якими документами керуватись, щоб довести це питання в управліннях освіти…. Надання правової інформації та консультацій по телефону. Навчити правильно звертатися до органів влади (написання заяв, скарг, прохань, пропозицій).

Ціни На Юридичні Послуги

На сайті можна замовити послуги юриста або адвоката, почитати, як були вирішені аналогічні ситуації, дізнатися актуальні новини галузі. Люди, які рідко звертаються до юристів (або не зверталися до них ніколи), мало підковані в питаннях права. І коли настає необхідність замовити юридичні послуги, з’являються питання. В якій області права потрібен фахівець? Розуміючи цю проблему, сервіс «Протокол» пропонує таку послугу, як безкоштовна юридична консультація на сайті. Після отримання відповіді з цього державного органу (у разі наявності негативної відповіді), відповідачами по справі можна вказувати цей деражвний орган та УПФУ, оскільки Ви будете формулювати позовні вимоги до двох установ.

  • На безкоштовній консультації його будуть переконувати, що проблему можна вирішити, але для цього потрібно отримати певні документи в ряді держорганів.
  • Але гроші за послуги вже ніхто не поверне.
  • Більш того, існує ризик стати жертвою прихованого шахрайства.
  • При цьому враховується яка склалася практика правозастосування, в тому числі судова практика, професійний досвід юриста.

Можливі використання й інших маркетингових прийомів. Допомога юриста онлайн може включати підготовку проектів документів. Простіше кажучи, якщо у Вас виникла необхідність звернутися з письмовою заявою до державного органу, або підготувати договір оренди приміщення – юристи АДВА швидко і якісно нададуть Вам юридичну допомогу в складанні такого документа. В результаті аналізу питання клієнта, діючого законодавства та наявної практики застосування права, юрист може прийти до висновку, що позиція клієнта є програшною або у справи клієнта, на жаль, відсутня позитивна перспектива. У даному випадку висновок юриста не можна кваліфікувати як помилковий, неповний або неправильний, навіть якщо клієнт вцілому незадоволений отриманою відповіддю.

Топ Послуги Юристів

Пройде кілька хвилин, і ви станете отримувати на пошту повідомлення про відповіді. Це наші зареєстровані досвідчені юристи дадуть вам загальні рекомендації про алгоритм подальших дій. Наприклад, підкажуть, що потрібно звертатися в суд. Від вирішення непростих побутових проблем до боротьби з бюрократами ми пропонуємо пакет юридичних послуг «ОПТИМАЛЬНИЙ».

Кожен член Київської профспілки енергетиків має право безкоштовно отримати юридичну онлайн консультацію. По-перше, усні консультації коштують в різних містах від 50 гривень (м. Ужгород) до 600 гривень за пів години потраченого часу (м. Київ). Виконавчого провадження (примусове виконання рішення судів, права стягувача і боржника, права і обов’язки пристава). Тому, перш ніж поставити запитання, уважно вивчіть питання по вашій темі в тематичному розділі консультації. Це може вплинути на Ваш поточний рейтинг на сайті.

Join to newsletter.

Curabitur ac leo nunc vestibulum.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Continue Reading

Get a personal consultation.

Call us today at (555) 802-1234

Request a Quote

Aliquam dictum amet blandit efficitur.